NZOZ MEDICUS Jerzy Psiuk, ul. Kużaja 57, 41-922 Radzionków
Tel.: (32) 389-88-20
e-mail: medicus.j.psiuk@onet.eu
REJESTRACJA ONLINENasza poradnia

We wrześniu 2000 roku rozpoczęliśmy działalność z zakresu usług medycznych w oparciu o kontrakt ze Śląską Regionalną Kasą Chorych jako Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. W czerwcu 2001r Praktyka Lekarska została przekształcona w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i w tej formie funkcjonuje do dzisiaj pod nazwą:

NZOZ „MEDICUS – JERZY PSIUK”.

Realizujemy usługi z zakresu Podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), długoterminowej opieki zdrowotnej (POD), diabetologii, medycyny pracy, badań labolatoryjnych oraz wykonujemy badania USG i całodobowe pomiary ciśnienia tętniczego metodą Holtera.

W ramach naszej przychodni działa także poradnia dziecięca wraz z punktem szczepień, w którym wykonywane są szczepienie zarówno obowiązkowe jak i zalecane.Corocznie przeprowadzamy szczepienia przeciwko grypie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów we wrześniu 2013r rozszerzyliśmy zakres naszych usług o poradnie fizjoterapii i rehabilitacji zajmującą się leczeniem przewlekłych zespołów bólowych i wad postawy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Badanie wraz z terapią prowadzone są przez młody personel składający się z wyspecjalizowanych magistrów Fizjoterapii, dzięki czemu oferujemy innowacyjne metody leczenia tj: terapia manualna z wykorzystaniem technik osteopatycznych oraz neuro-ortopedyczna terapia N.A.P z niemieckiej szkoły Renaty Horst.

Chcąc umożliwić dostęp do życia bez bólu dla wszystkich naszych aktualnych i przyszłych pacjentów od 1 stycznia 2014 r stworzyliśmy program konsultacji profilaktycznych.

W ramach oferowanego programu zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na bezpłatne konsultacje wad postawy i ocenę prawidłowego rozwoju oraz dorosłych na bezpłatne konsultacje kręgosłupa i narządu ruchu.

Z naszym programem i specjalistyczną terapią wychodzimy również poza teren naszej przychodni, raz w tygodniu przyjmujemy w zaprzyjaźnionych przychodniach Ars-Med w Bytomiu oraz Pro-Med w Tąpkowicach.


Staramy się stale podnosić kwalifikacje naszego personelu, dlatego oferując nasze usługi zapewniamy fachowość i terminowość powierzonych nam zadań. Zdrowie naszego pacjenta jest dla nas najważniejsze i dla jego ochrony wykorzystujemy maksymalnie nasza wiedzę, doświadczenie oraz posiadany przez nas sprzęt diagnostyczny.